Iva Rolović

Prosječna ocjena

4.73

Godina

IV

Srednja škola

Gimnazija "Slobodan Škerović", Podgorica

Datum rođenja

1998.

Mjesto rođenja

Podgorica

Detaljnije pogledajte Iva_Rolovic_CV_INSCG1_2017

Share Button

Izbor najaktivnijeg srednjoškolca Crne Gore

Trenutni rezultati glasanja

  • Andrej Vukčević, Gimnazija "Slobodan Škerović" Podgorica, III godina (25%, Broj glasova: 1.801)
  • Krsto Vulović, JU Gimnazija Kotor, IV godina (24%, Broj glasova: 1.749)
  • Rajka Pejanović, Gimnazija "Stojan Cerović" Nikšić, III godina (8%, Broj glasova: 571)
  • Sanja Crvenica, Gimnazija "Slobodan Škerović" Podgorica, IV godina (5%, Broj glasova: 355)
  • Katarina Šćepanović, Gimnazija "Petar I Petrović Njegoš" Danilovgrad, II godina (5%, Broj glasova: 331)
  • Anđela Ristanović, Srednja ekonomska škola "Mirko Vešović" Podgorica, II godina (4%, Broj glasova: 256)
  • Irena Mudreša, JU Gimnazije Cetinje, IV godina (3%, Broj glasova: 227)
  • Nađa Janković, Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje "Vida Matjan" Kotor, II godina (3%, Broj glasova: 226)
  • Vladimir Fatić, JU Srednja mješovita škola "Bećo Bašić" Plav, IV godina (3%, Broj glasova: 197)
  • Andrijana Paljušević, Gimnazija "25. maj" Tuzi, IV godina (3%, Broj glasova: 197)
  • Danijela Petrović, Medicinska škola "dr Branko Zogović" Berane, IV godina (2%, Broj glasova: 175)
  • Anđela Stešević, Srednja mješovita škola "17. septembar" Žabljak, III godina (2%, Broj glasova: 162)
  • Filip Drobnjak, Škola za srednje i više stručno obrazovanje "Sergije Stanić" Podgorica, III godina (2%, Broj glasova: 155)
  • Iva Rolović, Gimnazija "Slobodan Škerović" Podgorica, IV godina (2%, Broj glasova: 148)
  • Andrea Mićanović, Gimnazija "Slobodan Škerović" Podgorica, IV godina (2%, Broj glasova: 136)
  • Nikoleta Ćetković, JU Gimnazija Cetinje, IV godina (2%, Broj glasova: 121)
  • Mia Maraš, Gimnazija "Petar I Petrović Njegoš" Danilovgrad, II godina (1%, Broj glasova: 100)
  • Ksenija Jabučanin, JU Gimnazija Cetinje, II godina (1%, Broj glasova: 97)
  • Miloš Baošić, JU Srednja elektro-ekonomska škola Bijelo Polje, II godina (1%, Broj glasova: 97)
  • Anja Pejović, JU Gimnazija Cetinje, III godina (1%, Broj glasova: 71)
  • Nikolina Tomović, Srednja ekonomska škola "Mirko Vešović" Podgorica, IV godina (1%, Broj glasova: 51)
  • Kristina Marković, JU Gimnazija Cetinje, III godina (1%, Broj glasova: 45)

Ukupno glasova: 7.268

Loading ... Loading ...

Uskoro će biti poznata konačna lista 5 finalista